Liga karate

Inauguracja cyklicznych turniejów organizowanych przez IKA POLAND odbyła się w 2017r. Pierwsze dwa cykle nosiły nazwę Dziecięcej Liga Karate. Obecnie dzieci, młodzież, seniorzy oraz dorośli rywalizują w LIDZE KARATE IKA Poland.

Złożeniem turnieju jest możliwość sprawdzenia swoich umiejętności niezależnie od poziomu zaawansowania. Najmłodsze dzieci zaczynają rywalizacje w torze przeszkód. Następnie wraz ze wzrostem ich umiejętności przechodzą do walki z fantomem oraz prezentacji swoich technik w podstawowych formach kata. Starsi zawodnicy rywalizują w walkach z przeciwnikiem oraz zaawansowanych formach kata Gosoku-ryu oraz innych styli karate.

Cała edycja składa się z czterech turniejów, rozgrywanych co 3 miesiące. Zawodnicy startując w poszczególnych konkurencjach zdobywają punkty i walczą o tytuł "THE BEST OF THE BEST", który przyznawany jest podczas ostatniego finałowego turnieju. W Lidze biorą udział przedstawiciele różnych stylów karate: Shotokan, Shito-Ryu, Shorin-Ryu, Wado-Ryu, Goju-Ryu, Kyokushin. W każdym turnieju startuje blisko 300 zawodników, którzy przy wspaniałym dopingu kibiców czują się wyjątkowo. 

REGULAMIN:

Liga Karate Turniej nr 3

Zarejestruj się