Nowy Sezon 2020/2021 - Grójec, Warszawa-Okęcie

Od 3 sierpnia, uruchomiliśmy zapisy do Klubu Karate Dojo Grójec IKA POLAND oraz do Klubu Karate Dojo Warszawa-Okęcie IKA POLAND. Od tego sezonu zgłoszenia oraz obsługa klubów, będzie odbywała się przez platformę elektroniczną ActiveNow. Po zarejestrowaniu i opłaceniu (dotpay lub przelew tradycyjny), każdy rodzic lub uczestnik zajęć otrzyma dostęp do swojego panelu, gdzie na bieżąco będzie mógł podglądać płatności, obecności oraz korespondecję. Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem, cennikiem, regulaminem klubów, a  w razie pytań zapraszamy do kontaktu z Shihan Jackiem Chałupka.

Uruchamiamy kolejne zajęcia dla dzieci od 2 do 3 lata, czyli Kinder Karate&Cross. Maluchy znajdą u nas, wszystko co jest potrzebne do rozładowania energii: karate, judo, akrobatyka, cross dla dzieci, gimnastyka, wspinaczka i wiele innych ćwiczeń które spożytkują energię w sposób kontrolowany.

Dla rodziców, którzy chcą zapisać swoje dzieci do naszych klubów mamy prawdziwą bombę wiedz- darmowy e-book: "Jak w 3 krokach wybrać dla dziecka dodatkowe zajęcia ruchowe". W prostych krokach pokazujemy na co zwrócić uwagę przy wyborze zajęć, jak dostosować ofertę dla swojego dziecka, by czerpało jak najwięcej przyjemności, a przy tym by doskonaliło swoje umiejętności ruchowe: pobierz darmowy e-book

Uruchamiamy Wirtualne Dojo, które jest propozycją dla wszystkich zabieganych, którzy chcą trenować, ale czas im nie pozwala (obowiązki w pracy, w domu) lub poprostu w ich okolicy nie ma Klubu Karate.
Stąd pomysł, skoro Wy nie możecie przyjść do dojo, to dojo przyjdzie do Was! Sprawdź jak działa Wirtualne Dojo

Klub Karate Dojo Grójec IKA POLAND: Start 02.09.2020

Klub Karate Dojo Warszawa-Okęcie:

Informacja: Klub Karate Warszawa-Okęcie w tym sezonie bedzie miał małe opóźnienie z powodu organizacji szkoły w której prowadzimy nasze dojo. Do szkoły na Malowniczej, trafiły dzieci z innej podstawówki, która została zalana na początku września, dlatego musimy poczekać na swoja kolej. Jak tylko będzie znany termin rozpoczęcia zajęć natychmiast Was poinformujemy. Osu Shihan Jacek Chałupka

"Nie musisz być super, aby zacząć - ale musisz zacząć żeby stać się super" Osu!

Dane do przelewu tradycyjnego:

Sports Progress Jacek Chałupka

Numer konta: 05 1050 1025 1000 0092 0424 0080

Dopisek: imię i nazwisko uczestnika + grupa