Powrót
Krzysztof Chałupka
5 dan

Shihan Krzysztof Chałupka uprawia karate od 30 lat. Jest posiadaczem czarnego pas (5 dan) oraz tytułu Shihan    (profesor), nadanego przez legendarnego Mistrza Soke Takayuki Kubota podczas oficjalnej gali w Los Angeles 2014r.

Shihan Krzysztof karate naucza od 1998r. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Świata (2018, 2014, 2010, 2009, 2005), Mistrzostw Europy (2019, 2017, 2013, 2011, 2009) oraz wielokrotnym tryumfatoram Mistrzostw Polski. Zawodowo zajmuje się nauczaniem karate. W jego klubach trenują najlepsi posiadacze czarnych pasów w Gosoku-ryu, dzieci oraz młodzież. Jest twórcą organizacji International Karate Association Poland (IKA Poland), w ramach której propagowany jest styl Gosoku-Ryu. Prowadzi szkolenia dla służb mundurowych, akademię samoobrony dla kobiet, akademię kubotanu oraz wykłady z zakresu zagrożenia bezpośredniego. Jest organizatorem Letnich i Zimowych Akademii Karate, międzynarodowych turniejów karate oraz seminariów szkoleniowych z MISTRZAMI. Jest również specjalistą z zakresu gimnastyki korekcyjnej i kompensacyjnej oraz instruktorem boksu.

W pracy, którą wykonuje, pomaga mu wykształcenie z zakresu turystyki i rekreacji. Poparte jest ono wieloma dodatkowymi kwalifikacjami min. z zakresu pedagogiki czy oligofrenopedagogiki.