Informacje
Powrót
Informacje
  • Dojo IKA Poland w Raszynie powstała jako sekcja w 2004 roku przy Gminnym Ośrodku Sportu. Miejscem treningów na początku była sala Szkoły Podstawowej. Posiadamy  profesjonalną sale do sztuk walki. Jest  wyposażona w worki, maty i całe zaplecze by profesjonalnie trenować karate, cross, samoobronę oraz boks.
  • Trenerem jest wielokrotny medalista Polski, Europy i Świata shihan Krzysztof Chałupka (5 dan), który wyszkolił kilkanaście czarnych pasów. Przez blisko szesnaście lat działalności, klub odniósł wiele sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej. Jest organizatorem dużych imprez sportowych oraz szkoleń z Wielkimi Mistrzami karate z całego świata.
  • W pierwszym okresie działalności klubu zajęcia były prowadzone wspólnie dla wszystkich, niezależnie od umiejętności. Jednakże lawinowo rosnąca ilość zainteresowanych sprawiła, iż obecnie jest do wyboru kilkanaście, różniących się stopniem zaawansowania grup. W sekcji oprócz dzieci, które biorąc udział w zawodach i sięgają po najwyższe laury, trenują też amatorzy, jak również posiadacze czarnych pasów oraz ścisła kadra zawodnicza stylu Gosoku-ryu.

Regulamin i cennik 2024-2025

Grafik i cennik

Zapisz się

Polityka prywatności

Krzysiek 3 Karate